Stacja Kontroli Pojazdów w Poznaniu zaprasza na badania techniczne i przeglądy rejestracyjne

Stacja Kontroli Pojazdów w Poznaniu zaprasza na badania techniczne i przeglądy rejestracyjne

Serdecznie chcemy Państwa zaprosić do odwiedzenia naszej stacji kontroli pojazdów gdzie wykonujemy badania techniczne i okresowe aut do 3.5t. U nas bez czekania i kolejek zrobisz sprawnie badanie auta. Kończy Ci się przegląd? Zadzwoń do nas i umów się na konkretną godzinę badania lub podjedź do naszego warsztatu. Wykonujemy badania aut osobowych, motocykli oraz aut dostawczych. Szczegółowe informacje znajdują się na naszej stronie internetowej. W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu z naszą Stacją Kontroli Pojazdów.

Kończy Ci się przegląd lub badanie okresowe auta? Zakupiłeś nowe auto z zagranicy i chcesz je zarejestrować lecz konieczne jest badanie techniczne? To wszystko zrobisz u nas. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem dzięki któremu dokładnie i sprawnie wykonujemy przeglądy pojazdów. Zależy Ci na czasie – umów się na przegląd w naszej Stacji Kontroli Pojazdów. Jesteśmy Stacją Kontroli Pojazdów dopuszczoną do wydawania pozwoleń na użytkowanie auta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami zakresu usług dostępnych nasz stronie internetowej.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: Stacja Kontroli Pojazdów (A, B, T, E) – Voyager Group
  • Adres: Świętego Michała 20 61-023 Poznań

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 17 (ostatnio: 20.07.2019 16:39:36)

Podlinkuj wpis:

RTRK

Katalog Stron Internetowych to baza sprawdzonych i polecanych firm. Posiadamy w bazie wiele wpisów sprawdzonych firm które rekomendujemy. W przypadku kiedy szukają Państwo jakiegoś fachowca czy usługi to w naszym katalogu znajdą Państwo sprawdzonych specjalistów i produkty. Jeżeli mają Państwo pytania do naszych administratorów to zapraszamy do działu Kontakt.


RTRK - powrót do strony głównej