Kremacja zwierząt – Vet Serwis

Kremacja zwierząt - Vet Serwis

Nasza firma zajmuje się kremacją zwierząt domowych. Posiadamy do tego celu odpowiednio przygotowaną siedzibę z odpowiednimi urządzaniami i piecem. W zakresie naszych usług również eksportacja z gabinetów weterynaryjnych, domu czy posesji. Wystawiamy wszystkie potrzebne dokumenty. Posiadamy odpowiednie zezwolenia i certyfikaty. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Nasza firma prowadzi w pełni profesjonalną działalność związaną z kremacją zwierząt. Świadczymy usługi transportu. Kremacja wykonywana jest przy pomocy specjalistycznego pieca. W zakładzie mamy wdrożone odpowiednie procedury związane z czyszczeniem i dezynfekcją. Szczegóły można uzyskać na naszej stronie internetowej.


Ocena: 5/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: Vet Serwis Krzysztof Potyralski
  • Adres: Masztowa 51 05-503 Kuleszówka

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 13 (ostatnio: 11.07.2019 13:02:36)

Podlinkuj wpis:

RTRK

Katalog Stron Internetowych to baza sprawdzonych i polecanych firm. Posiadamy w bazie wiele wpisów sprawdzonych firm które rekomendujemy. W przypadku kiedy szukają Państwo jakiegoś fachowca czy usługi to w naszym katalogu znajdą Państwo sprawdzonych specjalistów i produkty. Jeżeli mają Państwo pytania do naszych administratorów to zapraszamy do działu Kontakt.


RTRK - powrót do strony głównej