Frezowanie CNC i toczenie w firmie Romag

Frezowanie CNC i toczenie w firmie Romag

Jesteśmy firmą która w branży CNC działa od 1998 roku. Od tego czasu zdobyliśmy ogromne doświadczenie i dziś dostarczamy produkty do wielu polskich firm. Od 2013 w związku z dynamicznym rozwojem firmy przekształciliśmy się w spółkę. Oferujemy szeroki zakres usług frezowania i toczenia CNC. Posiadamy odpowiedni park maszynowy który w sprawny sposób zadba o wytworzeniu końcowego produktu dla Państwa. Jeżeli interesują Państwa nasze usługi i zależy Państwu na dłuższej współpracy to zapraszamy do kontaktu z nami. Jesteśmy rzetelną i terminową firmą dbającą o relacje z klientem.

W zakresie usług naszej firmy toczenie i frezowanie CNC i nie tylko. Pełne zakres naszych usług a także produktów które wytwarzamy dostępny na naszej stronie internetowej. Jeżeli mają Państwo pytania w zakresie usług lub produktów przez nas wykonywanych to zachęcamy do kontaktu z naszą firmą.


Ocena: 3/5 (1 głosów)  


Szczegóły wpisu:


Informacje o firmie/organizacji:

  • Nazwa: ROMAG CNC Sp. z o.o.
  • Adres: Radosna 1A 62-002 Złotniki

Odwiedziny botów:
  • googlebot: 16 (ostatnio: 11.07.2019 12:38:55)

Podlinkuj wpis:

RTRK

Katalog Stron Internetowych to baza sprawdzonych i polecanych firm. Posiadamy w bazie wiele wpisów sprawdzonych firm które rekomendujemy. W przypadku kiedy szukają Państwo jakiegoś fachowca czy usługi to w naszym katalogu znajdą Państwo sprawdzonych specjalistów i produkty. Jeżeli mają Państwo pytania do naszych administratorów to zapraszamy do działu Kontakt.


RTRK - powrót do strony głównej